Diablo 3’ün PS3 Versiyonu PAX East’te Görücüye Çıktı!

Hafta sonu düzenlenen PAX East etkinliği Diablo 3’ün Playstation 3 versiyonuna ait bir videoyla şenlendi!

Geçtiğimiz hafta sonu boyunca süren ve dijital oyun sektörünün önemli organizasyonlarından biri olan PAX East, Diablo 3’ün merakla beklenen Playstation 3 versiyonuna ait ilk oynanış videosunun yayımlanmasıyla RPG – hack’n slash tutkunlarına heyecan dolu anlar yaşattı.

Genel itibariyle Diablo 3’te kontrol edebildiğimiz karakterlerin oynanışlarından montajlanan videoyla efsanevi oyunun konsollarda nasıl bir görsele sahip olacağı ve sunacağı performansa dair fikir sahibi olmak mümkün. Playstation 4’e de gelmesi beklenen Diablo 3’ün bu konsolda ne zaman görücüye çıkacağı ise belirsizliğini koruyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir