Deus Ex: The Fall Mobil Cihazlar ve Tabletlere Geliyor!

Deus Ex tutkunlarının heyecanla beklediği serinin yeni halkası gün yüzüne çıktı.

Yeni bir ek paket mi yoksa yeni bir Deus Ex oyunu mu diye düşünürken merak içerisinde beklediğimiz The Fall’ın mobil cihazlar ve tablet bilgisayarlar için özel olarak tasarlanan yeni bir oyun olduğu duyurusu geldi. Daha önce sevilen RPG serisini 2D platforma taşıyan Square Enix ve Eidos bu defa da Deux Ex markasını taşınabilir cihazlara taşıma kararı aldı.

Eidos-Montreal’de yöneticilik görevini yürüten Jean-François Dugas ve Square Enix mobil oyunlar genel müdürü Antony Douglas’ın birlikte hazırladıkları bir videoyla tanıttıkları oyun, özlediğimiz tüm Deus Ex deneyimini sunmayı vaat ediyor. Konu olarak ise Deus Ex temalı bir roman olan “The Icarus Effect”in devamı niteliğinde olacak The Fall’ın bu yaz aylarında 6.99$’dan satışa sunulması planlanıyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir