Deus Ex: Human Revolution Wii U’ya Geliyor!

Square Enix’in tozlu raflardan çıkartarak yeniden hayat verdiği Deus Ex: Human Revolution’ın Wii U’ya geleceği iddia edildi.

Amazon.com tarafından Wii U’ya özel tasarlanan bir “Director’s Cut” versiyonunun gelmekte olduğu duyurulan Deus Ex: Human Revolution’un ekstra içerikler ve geliştirmeler sunacağı, ayrıca yine bu versiyona özel olarak Wii kontrolörüne özgü “Neural Hub” adlı yeni bir sistemle geleceği belirtiliyor.

Daha önceleri Avustralya derecelendirme kuruluşu tarafından da duyurulan Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut ile ilgili Square Enix ise hâlâ daha sessiz kalmayı sürdürüyor.

Yine de Amazon’un ilanı doğruysa 7 Mayıs’ta ABD’de satışa sunulmaya başlanacak olan Deux Ex: Human Revolution Director’s Cut’u 49.99$’dan satın alabileceğiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir