Destiny PS4 Alpha’da Heyecanlandıran Hata!

Destiny PS4 Alpha’sına katılan kullanıcılar heyecanlandıran bir hata ile karşılaştı…

Alpha Test sürecinde olan PS4 oyunlarında bir Glitch ortaya çıkarıldı. PS4 kullanıcılarından Destiny Alpha’sına seçilen kişiler maillerine gelen kod ile PS4’e giriş yapıp oyunu indirmek istediklerinde şöyle bir yazı ile karşılaştılar:

“You have successfully upgraded the trial version of Destiny’s First Look Alpha to the full game. You don’t need to download anything. You can now launch the full game from the content area”

 

Çevirisi “Destiny Alpha versiyonunu başarıyla full versiyonuna yükselttiniz. Her hangi bir şey indirmenize gerek yok. Oyunu normal bir şekilde içerik alanından çalıştırıp oynayabilirsiniz.”

Karşılarına çıkan bu yazıyı gören her kişi oyunun tam sürümünü kazandığını düşündü, ama elbette ki böyle bir şey olmadı.

Bu yazı ile karşılaşmanın sebebi aslında tam olarak şuydu, PSN sistemine kayıtlı olan Destiny Alpha versiyonu aslında normal bir oyun gibi görüldüğü için, sizin tam sürümünü kazandığınız oyun aslında Destiny Alpha versiyonuydu.

Sizde bu heyecanı yaşayan PS4 kullanıcılarındansanız fazla umutlanmayıp oyunun Alpha versiyonunun tadını çıkarın.

PS4-Destiny-Alpha-Glitch

Destiny Alpha Glitch

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir