Deep Down’un Bir MMORPG Olduğu Ortaya Çıktı!

Capcom’un Playstation 4 lansmanında ağzımıza bir parmak bal çalarcasına yayınladığı videosuyla sabırsızlık içerisinde beklemeye başladığımız Deep Down’dan güzel haberler var!

Uzun süreli bir sessizliğin ardından Japonca sitesiyle ortaya çıkan Deep Down’un devasa çevrim içi bir oyun olduğu iddia edildi. Henüz oyun hakkında Capcom tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak sitede yer alan kısa bir videoda “Capcom Online Games” logosunun görülmesi ve sitedeki yazılardan yapılan çeviriler neticesinde varılan kanaate göre Deep Down’un bir MMORPG olması veya oyuncular arası iletişimin limitli olduğu bir çevrim içi oyun olarak sunulabilme ihtimalinin bulunduğu belirtiliyor.

Ayrıca yine birazdan izleyeceğiniz videodan net bir biçimde görebileceğiniz üzere Deep Down’un korku ögeleri içeren bir oynanışa sahip olacağı da kesin gibi. Ne dersiniz, belki de çevrim içi bir “Dark Souls” geliyordur?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir