Death’s Gambit’in Ölümsüz Bölüm Sonu Canavarlarıyla Tanışın

Death’s Gambit gümbür gümbür geliyor, hem de öldüremediğiniz bölüm sonu canavarlarıyla.

Demon Souls oyun tarihine resmen yeni bir tür kazandırdı. Souls vari bir oynanış, ve 2.5 boyutlu bir görsellikle bizi karşılayan Death’s Gambit adlı oyun için bölüm sonu canavarlarını (şu tamlama hala karşılamıyor Boss kelimesini ya, neyse) tanıtan bir video yayımlandı.

White Rabbit daha önce oyunda çok fazla silah olacağını fakat oynanış elementlerinin seçtiğiniz sınıfa göre değişeceğini söylemişti. Haliyle sınıflara göre başlangıç ekipmanlarınız ve değerleriniz de değişiklik gösterecek.

Oyundaki boslar gerçekten etkileyici görünüyorlar, hani etkileyici kelimesi yerine ihtişam belirten herhangi bir kelimeyi kullansam yeridir. Kocaman, devasa, hikmetli… İşin kulağa değişik gelen kısmı ise bossları öldürdükten sonra bu efendilerin yeniden canlanacak olması. Böylece bolca farmlama ve daha iyi eşyalara ulaşma imkanınız olacak.

Tabii ufak bir detay daha var, o da oyun boyunca karşılaşacağınız NPC’lerin ölümsüz olmayacak olmaları. Hikayeyi bir şekilde etkileyecekler sanırım. Buyrun videoya.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir