Deadly Premonition: Director’s Cut Nisan’da Bizlerle!

Rising Star Games’in Playstation 3’e özel olarak bir kez daha oyuncularla buluşturmaya karar verdiği Deadly Premonition’un çıkış tarihleri en sonunda bir karara bağlandı.

Hem kutulu olarak raflardan hem de PSN üzerinden dijital olarak erişilebilecek olan Deadly Premonition: Director’s Cut, 26 Nisan’da Avrupa piyasası için hazır olacak. Kutulu versiyonuyla birlikte 30 günlük PSN Plus üyeliği de hediye edecek Rising Star Games ayrıca, anlaşmalı olduğu bazı dağıtımcılar vasıtasıyla ekstra DLC içerikleri de ön sipariş veren oyuncuların hizmetine sunacak.

HD grafiklerle yeni baştan ele alınan absürd korku türündeki Deadly Premonition: Director’s Cut ile orijinal oyunda bulunmayan ek senaryolar, 100’den fazla geliştirme, PS Move desteği ve geliştirilmiş kontrol sistemi de oyuncularla buluşacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir