Dead Space 3: Awakened Artık Oynanabilir

Dead Space 3’ün en dehşetli sahnelerine tanık olacağımızın iddia edildiği Awakened DLC tüm platformlarda yayımlandı.

Düşük satış grafiği nedeniyle tarihin tozlu raflarındaki yerini aldığı iddia edilerek gündemi bir hayli meşgul eden Dead Space 3’ün “en karanlık” anlarına sahne olacak denilen DLC’si Awakened bugün itibariyle tüm platformlar için yayımlandı. Korkudan bir hayli uzaklaşıldığı için eleştirilere maruz kalan Dead Space 3’ün bir kez daha korkuya odaklanacağının belirtildiği ve senaryoya birkaç saatlik daha oyun süresi ekleyen Awakened bakalım Dead Space’i çıktığı raya geri döndürmeye yetebilecek mi?..

Awakened’in çıkışına özel olarak birkaç gün önce yayımlanan video bu sorunun yanıtını bir nebze de olsa verebilir belki diyor ve sizleri videoyla baş başa bırakıyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir