Darksiders: Warmastered Edition İle Yeniden Savaşa!

THQ Nordic, Darksiders: Warmastered Edition’ı satışa sundu. 

Daha önce siz değerli okurlarımıza, küllerinden doğan THQ ile alakalı bilgileri aktarmıştık. Darksiders’ın remastered sürümünün de geliştirildiğini bildirmiştik. Nihayet o gün geldi, kapandı diye üzüldüğümüz oyun stüdyosu yeniden sektörde boy gösteriyor ve yeni yapımlar üzerinde uğraşmak bir yana var olan başarılı oyunlarını da bize yeniden sunuyor.

Eğer Darksiders’ı çok seviyorsanız ya da zamanında oynamaya bir türlü fırsat bulamadıysanız şimdi tam zamanı. Darksiders: Warmastered Edition gelişen görselleri ve zenginleşen teknik desteği ile satışta. Oyunu daha önce satın alanlar için ücretsiz olarak güncellenen oyun, yeni satın alım yapacaklar için 30 TL gibi bir ortalama ücrete sahip. Şu an çeşitli dijital key satış sitelerinde indirimde olan oyuna çooook daha ucuza erişebilirsiniz. Önce yerel sonra yabancı sitelere bakmanızı öneriyoruz. PC kullanıcıları dışındaki PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları da nereye bakacaklarını zaten biliyorlar :)

Peki bu yeni sürüm neler içeriyor? 4K çözünürlük, yüksek kalite kaplamalar, yeniden render’dan geçmiş ara sahneler, kaliteli görsel efektler… Çıkışın şerefine de yeni bir video yayınlandı, iyi seyirler.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Tevfik Keten

Oyna oyna nereye kadar, az bilgi paylaşalım kendimize gelelim. Dedim ki oynadık bitti, eee? Sizlere bilgi paylaşmak aynı zamanda kendimi geliştirmek için buradayım.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir