Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!

Bu yazın kavurucu sıcaklarını daha bir sıcak hale getiren sayılı oyunlardan biri olan Darksiders 2’nin üçüncü genişleme paketi The Demon Lord Belial bugün itibariyle yayınlanmaya başladı!

Üç Krallığın sonuncusu Dünya’nın kalıntıları arasında kalan ölü insanları kötü emellerine alet eden Demon Lord Belial ile vereceğimiz mücadeleyi konu edinen ve Vigil Games’in takdir toplayan hack and slash türündeki oyunu Darksiders 2’nin en yeni DLC’si olan Demon Lord Belial, Kuzey Amerika’da satışa sunuldu. Yarından itibaren bizlerle de buluşacak olan genişleme paketine Xbox 360 için 800 Microsoft puanı, PS3 ve PC kullanıcıları için ise 9.99$ bedel biçiliyor. Tabii daha önce Season Pass alan oyuncular bu eklentiye de ücretsiz sahip olabilecekler.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir