Cuphead Pax West’te Tekrar Görücüye Çıktı!

Merakla beklediğimiz Cuphead’e dair yeni bilgiler ve oynanış görüntüleri yayınlandı

1930’ların çizgi filmlerine adeta bir saygı duruşu olarak, 3 seneden uzun zamandır geliştirilen Cuphead; Pax West’te yeni detaylarla tekrar gün yüzüne çıktı. Çıkışını pek çok kişinin heyecanla beklediği, aksiyon-platformcusu türündeki oyun hakkında, geliştirici Studio MDHR yeni bilgi ve görselleri bizlerle paylaştı.

Oyunu sıkı bir şekilde takip eden herkesin bildiği gibi, Cuphead; Felix the Cat, Mickey Mouse, Looney Tunes ve Walter Lantz gibi 1930 ve 1950 seneleri arasında ekranlara konuk olmuş kült çizgi film serilerinden esinlenerek geliştirilen bir yapım. Bu dönemin çizgi filmlerinin pek çoğu, dublaj nimetinden yoksun olduğu için, karakterlerin duygu ve düşünceleri hareket ve abartılı ses efektleri ile sağlanıyordu. Cuphead hareket ve animasyonu muazzam kıvırsa da, şimdiye kadar gösterilen fragmanlarda, ses yönetmenliği hususunda sınıfta kalıyordu. Studio MDHR bu sorunun farkında olduklarını, oyunun müzik ve seslerini profesyonel bir ses stüdyosunun desteğiyle sıfırdan ele aldıklarını duyurdu.

Oynanış elementleri konusunda da bizleri eli boş göndermek istemeyen MDHR, Pax West kapsamında yepyeni bir Boss savaşları videolarını bizlerle paylaştı.(Videolar sadece boss savaşlarını ve bölümler arası harita sekanslarını içermektedir) İyi seyirler.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir