Crash Bandicoot PS4 İçin Listelendi

Klasik PlayStation oyunu Crash Bandicoot’un yeni oyunu PlayStation 4 için İsviçre merkezli bir satış sitesinde listelendi.

Crash Bandicoot’un yeni oyunu hakkındaki söylentiler günler geçtikçe artıyor. Aslında oyunun PS4 için hâlihazırda listelenmiş olması, oyunun artık söylentiden ibaret olmadığına işaret ediyor. İsviçre merkezli Alcom adlı site, Crash Bandicoot’un PlayStation 4 sürümünü satış listesine ekledi.

Alcom’un sitesine göre, yeni Crash Bandicoot, 2017 yılında PlayStation 4 için çıkış yapacak. Türü Jump and Run olarak belirtilen oyunun bu sayfası üzerinde elbette düzenlemeler yapılacaktır. Ancak şimdilik satış fiyatı 78.90 İsviçre Frangı olarak belirlenmiş. Bu miktar şu an 234.97 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Crash Bandicoot’un PS4 için listelenmesiyle birlikte gelecekte yeni detayların açıklanacağını tahmin edebiliriz. Ancak şu an için Sony’nin 13 Haziran’daki E3 basın toplantısında da yeni oyunu duyurup, duyurmayacağı henüz bilinmiyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir