Crash Bandicoot N. Sane Trilogy İçin Bilgiler Netleşti

Rüyalarınız gerçek oluyor, Crash yeni nesilde boy gösterecek.

En sevdiğiniz keseli hayvan Crash Bandicoot geri döndü! Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ile daha heyecanlı, daha mutlu ve dans etmeye daha hazır! Anaheim, Kaliforniya’da düzenlenen PlayStation Experience’de (PSX) duyurulan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyunculara her şeyi başlatan üç Crash oyunundaki maceraları yeniden tecrübe etme imkanı veriyor: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot: Warped.

Vicarious Visions tarafından geliştirilen Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 için sıfırdan hazırlanıyor ve yepyeni aydınlatmalar, animasyonlar, ortamlar ve yenilenen sinematikler içeriyor. Oyunun eski ve yeni hayranları 90’ların ünlü video oyun ikonunu tamamen yenilenen bu oyun koleksiyonunda görmekten büyük keyif alacaklar.

Dahası, üçleme tam analog kol desteğine, birleşik kayıt ve kontrol noktası sistemine sahip olacak ve bu sayede yeni oyuncular da bu klasik maceralara kolayca adapte olabilecekler. Ayrıca geliştirilmiş bonus bölümler ve zaman denemeleri sayesinde en sıkı Bandicoot hayranları da bu epik üçlemeye bayılacaklar.

Activision ve Vicarious Visions üçleme boyunca Crash’in mirasını çeşitli şekillerde onore edecek; bunlar arasında oyunun tamamen elden geçirilmiş ve bolca didgeridoo, ksilofon ve bas dolu soundtrack albümü ve Jess Harnell ve Lex Lang bibi orijinal Crash Bandicoot oyunlarında da görev almış tanınmış seslendirme sanatçılarının kaydettikleri yeni diyaloglar da bulunuyor.

ÖZELLİKLER

Bandicoot Geri Döndü – Bir nesle damgasını vuran keseli hayvan original üçlemenin yenilenmiş halleriyle her zamankinden daha da iyi: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot: Warped.

Göz Alıcı PS4 Pro HD Kalitesi – Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PS4 için sıfırdan hazırlanan yeni aydınlatmalar, animasyonlar, ortamlar ve yenilenen sinematikler içeriyor. Oyuncular sık ve bol tüylü Wumpa Island’da yeni animasyonlar, görsel efektler ve ortam detayları eşliğinde dönecekler ve zıplayacaklar!

Ritm Geri Geliyor – Yeni koleksiyonda bolca didgeridoo, ksilofon ve bas dolu yenilenen oyun soundtrack albümü de bulunacak!

Orijinal Hikaye, Yeni Teknoloji – Tam analog kol desteği, birleşik kayıt ve kontrol noktası sistemi sayesinde yeni oyuncular klasik maceralara kolayca adapte olabilecekler. Ayrıca geliştirilmiş bonus bölümler ve zaman denemeleri sayesinde en sıkı Bandicoot hayranları da bu epik üçlemeye bayılacaklar.

Yeni Sinematikler – Üçlemedeki tüm sevilen sinematikler özenle yeniden hazırlanıyor. Girişlş sinematiğindeki Crash Bandicoot’un köken hikayesinde Crash’i kötü bir mutant generaline evrimleştirmek isteyen ve planları başarısız olan baş kötüler Dr. Neo Cortex ve Dr. Nitrus Brio’yu göreceksiniz!

Doğru Mu Duydunuz? –Crash Bandicoot oyunlarının hayranları Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’de Jess Harnell ve Lex Lang gibi tanıdık isimlerin seslerini de duyacaklar.

PSX’TE GÖSTERİLENLER:

N. Sanity Beach – Crash Bandicoot’un bu ilk bölümünde orman temalı adada oyuncular oynanış mekaniklerine alışacak ve Crash’in ünlü arkadan görünümünü görebilecekler!

Ağır Makineler – Crash Bandicoot’ta yer alan bu bölüm bir endüstriyel fabrikada geçiyor ve klasik yana ilerleme aksiyona ek olarak iki de bonus raund sunuyor.

ORİJİNAL HİKAYELER:

Crash Bandicoot – Dr. Neo Cortex’in dünyayı ele geçirmek için bir planı var ve emirlerini yerine getirmeleri için genetik mühendislik ürünü hayvanlar yaratmak istiyor. Cortex minyonlarını yaratmak için mümkün olduğunca çok sayıda hayvan kaçırıyor; Crash Bandicoot’un kız arkadaşı da bu kurbanlardan birisi. Üç farklı Avustralya adasında 30bölüm boyunca Crash’i kontrol edin. Crash’in hayvanları ve kız arkadaşını kurtarmasına ve Dr. Cortex’in planını bozmasına yalnızca siz yardım edebilirsiniz.

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back – Kötü kalpli Dr. Neo Cortex geri döndü… hem de bu sefer dünyayı kurtarmak için mi? Hem de baş düşmanı Crash Bandicoot’tan yardım mı istiyor? Yoksa bu Crash’i Cortex’in sıradaki şeytani deneyine çekmek için sinsi bir plan mı? Crash yine kazanabilecek mi, yoksa Cortex’in akılsız hayvanat bahçesine mi katılacak? Daha büyük 3D ortamlar, yepyeni animasyonlar ve yeni renkli karakterlerle kahramanımız Crash’in buz kayağı yapışını, bir kutup ayısına binişini ve sıfır yerçekiminde jet-pack kullanışını görecek ve Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ile maceraya devam edeceksiniz – Bu sefer Crash’in şakası yok!

Crash Bandicoot Warped – Oh evet… geri döndü…VE hazır! Yepyeni bir Zaman Yolculuğu Macerası! Yeni stil oynanış aksiyonu – skuba dalışı yapacak, motorsiklet veya bir bebek T-Rex sürecek ve uçakla serbest geziş yapacaksınız! Coco ile oynayın! Bir kaplanın üzerinde Çin Seddinin üzerinde koşturun, jet-ski ve diğer sürprizlere hazır olun! Yeni Super-charge Body Slam, Super Slide, Double Jump, Death-Tornado Spin ve Laser-Guided Bazooka yeteneklerinizi kullanın. Big Boss, Uka Uka, N. Tropy, Dingodile gibi yeni düşmanlar ve elbette N. Gin ve Tiny gibi en sevilenler bu oyunda. Daha çok aksiyon. Daha çok eğlence. Daha çok bulmaca ve gizli bölüm. Daha da iyi olabileceğini düşünmüyordunuz, değil mi?

KÜNYESİ:

Yayıncı: Activision Publishing, Inc.
Ana Geliştirici: Vicarious Visions
Çıkış Platformları: PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro
Çıkış Tarihi: 2017
PEGI Derecesi: Bekliyor
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Japonca
Görseller: www.activision.com/presscenter

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Samet Bogdan

MMO'cu hatta yeni akımla F2P'ci...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir