Counter-Strike: Global Offensive’e Yeni Müzikler Ekleniyor!

Valve, Counter-Strike: Global Offensive’e, dünyaca ünlü besteci ve DJ’lerin oyuna özel besteledikleri müziklerini ekliyor!

Geçtiğimiz hafta CS:GO Blog’unda yayınlanan yazıyla bir anda ortaya çıkan CS:GO Müzik Takımları tanıtılmıştı. Oyuna gelen güncelleme ile oyuna eklenen müzik paketleri, CS:GO oyuncularına yeni bir oyun tecrübesi yaşatmayı hedefliyor. Şimdilik dokuz adet özel bestelenmiş müzik paketleri, oyun içindeki bütün müzikleri değiştiriyor. Raunt başlangıcı, sonu, ana menü, bomba kurulurken, bombanın patlamasına az bir süre kaldığını belirten uyarı, kazanılan raunt, kaybedilen raunt, ve ölüm anında çalan müzik ve kısa parçalar bu dokuz müzik takımıyla tamamen değişiyorlar.

csgo müzik

 

Daha önce Call of Duty serisinin müziklerini yapmış Sean Murray, Hollandalı Elektronik Üçlüsü Noisia, Metal müzik yapımcısı Skog, Grammy’e adal gösterilmiş Austin Wintory gibi ünlü oyun müziği bestecilerinden farklı müzik türlerine sahip bu paketler oyuna eklendi.

Bu müzik paketleri oyunda nadiren düşmekte. Bazı oyunculara ise Müzik Paketleri için kupon düşüyor. Tamamen rastgele olan bu kupon düştüğünde ise oyun içinde $7.5 dolara bu paketleri satın alabiliyorsunuz. Steam Pazarı’nda ise fiyatlar 7 ile 17 dolar arasında değişiyor. Eğer bu müzikleri satın almadan dinleyerek bir karar vermek istiyorsanız “C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\sound\music” adresinde oyun içi müzikleri bulup dinleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir