Çocukluk Korkularıyla Yüzleştiren Little Nightmares İçin Çıkış Videosu

Arkanızdan kovalayan karanlık siluetleri Little Nightmares ile tanıyoruz.

Çocukluk korkularını bir keseye doldursak kesenin ağzı taşar da etrafınızdaki herşeye bulaşır o korkular. O kadar çoktur ki bilinç altını şöyle bir kurcalasak perdenin arkasında saklanan hayaletler, ışıkları söndürdüğünüz zaman koşarak uzaklaştığınız karanlık koridorlar, köşede sakin sakin duran köpeğin aslında dev bir canavar olması, mahalledeki kabadayının (pis zorbalar) rüyanızda bile sizi köşede sıkıştırıp dövmesi , daha neler neler çıkar saysak.

Daha önce de tasarım anlamında özgün yapımlar ortaya koyan Tarsier Studios’un ellerinden çıkma bu dehşetengiz oyun, başlangıçta The Hunger adını almıştı. Allah’tan adını değiştirme nezaketini gösterdiler de biraz daha özgün bir isim ortaya çıktı.  28 Nisan 2017’de (iki gün sonra) çıkışını yapıyor. Sizi de cezbetmek için (ya da uzaklaştırmak) leziz mi leziz bir çıkış videosu ile çıkagelmişler. Buyrunuz efem.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir