Civilization: Beyond Earth’ün Çıkış Tarihi Açıklandı! (Video İçerir)

2K’nin yeni gözdesi Civilization: Beyond Earth’in sonunda çıkış tarihi açıklandı açıklamanın yanında bir tane oynanış videosu yayınlandı ve ön sipariş hediyeleri açıklandı.

Civilization serisini geleceğe taşıyacak olan Civilization: Beyond Earth insanlığın uzak bir gelecekteki uzay macerasını konu alıyor. Sid Meir’ın zamanında EA çatısı altında çıkardığı Alpha Centauri’nin resmi olmayan* devamı niteliğinde olan oyun 27 Ocakta raflarda yerini alacak. 50 $ fiyatla satışa sunulacak oyun için 2K yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Oynanış Videosunun yanı sıra oyunun ön sipariş hediyeleri de açıklandı. Oyunun ön şiparişini verenlere 6 tane değişik  gezegen içeren mini bir Harita Paketine de sahip olacaklar. İşte o gezegenler ve içerikleri:

  • “Kepler 186f: Eskiden beri bilinen Dünya benzeri bereketli bir gezegen.
  • “Rigil Khantoris Bb: Güneş sistemimize en yakın yıldızın etrafında dönen yerleşim imkanları epey gelişmiş kurak bir gezegen.
  • “Tau Ceti d: Deniz ve adalardan oluşan canlı ve kaynak çeşitliliğin bolca görüldüğü bir gezegen.
  • “Mu Arae f: Güçsüz bir yıldızın gelgitine yakalanmış güneyi güneşin hiç dinmediği bir vaha kuzeyi ise buzların karanlığına gömülmüş bir gezegen.
  • “82 Eridani e: Az su kaynakları ve şiddetli depremleriyle bilinen bir gezegen.
  • “Eta Vulpeculae b: Yeni keşfedilmiş gizemli bir gezegen.
Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Yunus Emre Köroğlu

Kendi halinde oyunlar, tarih ve çeviriyle ilgilenen kendini olabildiğince geliştirmeye vermiş bir oyuncu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir