Civilization 5: Brave New World’ün Çıkış Videosuna Buyurun!

Sid Meier’s Civilization 5 için hazırlanan genişleme paketi Brave New World’ün dünya çapındaki çıkışına 2 hafta kala çıkış videosu yayımlandı.

2K Games, Civilization serisinin 5. halkası için hazırladıkları genişleme paketi Brave New World ile 9 yeni uygarlık, 8 dünya harikası, 2 yeni senaryo, ticaret yolları, ideolojiler ve geliştirilmiş Cultural Victory özelliği oyuna eklenecek. Sid Meier’s Civilization 5: Brave New World 12 Temmuz’da PC ve Mac platformu için raflardaki yerini almış olacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir