Capcom’dan Sürpriz Bir Çıkış! Ultra Street Fighter 4!

Asya’nın en köklü dijital oyun firmalarından Capcom hafta sonu düzenlenen EVO 2013 etkinliğinde bir sürprize imza attı ve Ultra Street Fighter 4’u duyurdu!

Şu anda “Street Fighter 4: Arcade Edition” sürümüne ulaşmış olan Capcom’un efsane dövüş oyunu Street Fighter’a yeni bir genişleme paketi geliyor. Geçtiğimiz hafta sonu dünya çapındaki dövüş oyunu tutkunlarını bir araya getiren EVO 2013 etkinliği Capcom’un sürpriz çıkışına sahne oldu. Street Fighter 4’ü Arcade Edition’a taşıyan Capcom, yaptığı bir duyuruyla sokak dövüşü sevenleri yeni bir genişleme paketiyle buluşturacağını ilan etti.

Gelecek DLC ile Ultra Street Fighter 4 adını alacak oyunda Elena, Rolento, Hugo, Poison ve kimliği açıklanmayan sürpriz bir karakterden oluşan 5 kişilik yeni bir kadro listeye dahil edilirken, var olan karakterlerde oyuncuların rahatsız oldukları yönlerin giderileceği ve yeni modlar ile stage’lerin ekleneceği de bildirildi.

Street Fighter 4’ü Ultra seviyesine taşıyacak olan genişleme paketi önümüzdeki yılın başında oyuncularla buluşturulacak ve Street Fighter 4: Arcade Edition sahipleri için bir DLC olarak, Street Fighter’a hiç sahip olmayan oyunculara ise tüm eklentileri içeren başlı başına bir oyun olarak sunulacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir