Canavar Avlamak İsteyenler İçin Dauntless Duyuruldu

Dört kişilik bir ekip behemoth peşine düşmek isteyenler için Dauntless’ı bekleme tavsiyesinde bulunuyor.

The Game Awards’da duyurulan ynei oyunlardan birisi de Dauntless adındaki Phoenix Labs’ın ellerinden çıkan kısmi avcılık oyunuydu. Herhanbi bir Monster Hunter oyunu görmüş ya da oynamışssanız, belli bir fikir aklınızda oluşabilir. Dauntless’da her biri kendine has özelliklere, kabiliyetlere ve hareket şemalarına sahip olan devasa yaratıkların peşinde olacak dört kişiden birini canlandıracağız.

Oyunun çevrimiçi co-op desteği olacak (eh başka türlüsü de düşünülemezdi). Kendine has görselleriyle de dikkat çekmkeyi başaran oyun, yapımcıların seceresi de düşünüldüğünde beklenilmeyi hakeden bir oyun olduğunu kanıtlıyor. Dark Souls, Monster Hunter ve World of Warcraft oyunlarını kendilerine örnek aldıklarını söyleyen ekip, bu karışımı eğer oyunlarına iyi bir şekilde yedirirlerse 2017 yılında PC’ye çıkacak bu yapım Free 2 Play ön yargıma rağmen kendini bana bile oynattıracak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir