Call of Duty: WWII’nun İlk Videosu Yayınlandı

Çıkış tarihinden oyunun modlarına kadar birçok bilgi de tasdik edildi.

Oyunun ilk videosu, Activision CEO’su Eric Hirshberg’in sunduğu bir canlı yayınla açığa çıktı. Eric Hirshberg, Call of Duty: WWII’yi ”sıradan insanların yoğun kardeşlik bağları üzerine inşa edilmiş”, Call of Duty serisinin o ”tutkulu ve yoğun oynanışını” daha ”otantik ve cesur” bir şekilde geri getireceğini söyledi.

Bu videodan başka oyunla ilgili ilk resmi bilgileri de bu sunumla öğrenmiş olduk. Oyun, yine Kasım ayında PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında oyuncularla buluşacak. Tam çıkış tarihi 3 Kasım 2017. 

Bununla beraber, Eric Hirshberg oyunun multiplayer betasının da çıkışından önce gerçekleşeceğini fakat bu imkana oyunu önsiparişle elde edenlerin ulaşabileceğini de söyledi. Ayrıca Call of Duty serisinin en beğenilen modlarından zombi modu da Call of Duty: WWII’de yer alacak.

Call of Duty: WWII ilk videosu:

Güncelleme: Bülten bilgilerini de ekleyelim

Call of Duty tarihin en büyük askeri savaşı ve serinin doğduğu yer olan II. Dünya Savaşı’na dramatik biçimde geri dönüyor. 3 Kasım Cuma günü Call of Duty: WWII oyuncuları unutamayacakları bir yolculuğa çıkacak ve İttifak güçlerinin başarısı için hayati önem taşıyan Avrupa cephelerinde savaşacaklar. Yeni Call of Duty epik çapta gerçekçilik, aslına uygunluk ve sinematik görseller sunacak. Oyunun karada geçen çatışmalarına ek olarak Çokluoyuncu kısmı tanınmış harita bölgelerinde yeni modlar, sistemler ve oynanış yenilikleri getirecek; yeni Nazi Zombies işbirliği modu ise yepyeni bir hikaye ve adrenalin dolu bir deneyim yaşatacak. Activision tarafından yayınlanan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: WWII yeni nesil konsollarda II. Dünya Savaşı oyun deneyimini belirleyen oyun olacak.

“İki buçuk yıl önce seriyi kökenlerine döndürme kararı aldık ve Call of Duty: WWII de bunu olabilecek en epik biçimde gerçekleştirecek,” diyor Activision CEO’su Eric Hirshberg. “Sledgehammer Games’teki ekip dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük savaşın hem epik büyüklüğünü, hem de insani yanını onurlandıran otantik, gerçekçi bir sinematik deneyim hazırladı. Bu oyun serinin hayranlarına II. Dünya Savaşı’nı daha önce görmedikleri şekilde yaşama imkanı verirken, bu tarihi savaşı yeni nesil oyuncularla da tanıştıracak.”

“Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games’teki herkes için ilham ve tutku dolu bir yolculuk oldu. Ekip II. Dünya Savaşındaki kahramanlıklara ve askerlerin fedakarlıklarına odaklanarak savaşın gergin doğasını yaşatmak için elinden geleni yaptı. Zengin anlatımlı, aksiyon dolu hikaye modu ve yenilikçi çokluoyuncu deneyimi sayesinde oyunculara tiranlığın kıyısına gelmiş bir dünyada özgürlük uğruna savaşan bir askerin neler yaşadığını göstereceğiz. Ve işbirliği modundaki benzersiz hikaye de hayranlarımızın seveceğine emin olduğumuz yepyeni bir Nazi Zombies deneyimi sunacak,” diyor Sledgehammer Games Stüdyo Başkanı ve Kurucu Ortaklarından Michael Condrey.

Sledgehammer Games’in Stüdyo Başkanı ve Kurucu Ortaklarından Glen Schofield ise şunları ekliyor: “Anlattığımız hikaye daha önce uğraştığımız hiçbir şeye benzemiyor. Sıradan insanların kahramana dönüştüğü inanılmaz bir yolculuk bu. O neslin şanlı askerlerine saygımızı sunmak, insanlık tarihinin en büyük dönüm noktalarından birine dair gerçekçi bir hikaye anlatmak ve kariyerimizin en iyi deneyimini sunmak istedik.”

Call of Duty: WWII dünyayı sonsuza dek değiştiren bir savaşta birlikte çatışan askerlerin unutulmaz kahramanlıklarını sunan cesur bir sinematik deneyim ile seriyi kökenlerine geri götürüyor. Activision’ın bu heyecanlı yeni oyununda II. Dünya Savaşı’nın son derece dürüst bir yorumunu, tanınmış karakterler eşliğinde ünlü 1. Piyade Bölüğünün perspektifinden göreceksiniz. Etkileyici görseller ve inanılmaz sesler eşliğinde oyuncular Normandiya sahillerine çıkarma yapacak, Paris’i özgürleştirmek için Fransa boyunca ilerleyecek ve tüm zamanların en tanınmış muharebeleri eşliğinde Almanya’ya doğru gideceksiniz.

Call of Duty: WWII Çokluoyuncu modları oyuncuları II. Dünya Savaşı’nın Avrupa cephelerindeki en tanınmış bölgelerine götürecek, otantik silahlar ve ekipmanlar eşliğinde karada geçen, yüksek tempolu aksiyonlar sunacak. Çokluoyuncu kısmında Divisions isminde karakter ve sınıf yaratımına yeni bir yaklaşım sunan özellik, anlatıma dayalı yepyeni bir çokluoyuncu modu sunacak olan War ve oyuncuların arkadaşları ile etkileşim kurup sosyalleşmeleri için tasarlanmış ve Call of Duty sosyal camiasında bir ilk olan Headquarters da yer alacak. Yeni nesle II. Dünya Savaşı deneyimi sunacak olan oyunda ayrıca yine bu savaş sırasında geçen farklı bir hikaye anlatan ve beklenmedik sürprizler ve adrenalin dolu anlarla dolu yeni işbirliği modu Nazi Zombies de bulunacak. Çokluoyuncu hakkında daha fazla bilgi E3 fuarında açıklanacak, Nazi Zombies deneyimi ile ilgili bilgiler ise ileriki bir tarihte verilecek.

Katılımcı mağazalardan vereceğiniz Call of Duty: WWII ön siparişi ile ilk olarak PlayStation 4’te düzenlenecek olan Özel Betaya katılma şansı da elde edeceksiniz. Call of Duty: WWII ön siparişleri şu versiyonlar için verilebilecek:

  • · Base Edition ve Digital Base Edition.
  • · Digital Deluxe Edition – Season Pass** ve fazlası.
  • · Pro Edition – Season Pass**, koleksiyonluk SteelbookTM ve fazlası.

Call of Duty: WWII’nin farklı versiyonları için mağazanızdan bilgi alabilirsiniz.

**Season Pass sahipleri 2018 Call of Duty: WWII Season Pass içeriğine sahip olacaklar. Season Pass içeri henüz kesinleşmemiştir ve değişebilir ve oyun için mevcut olan tüm indirilebilir içeriği içermeyebilir. Season Pass içeriği tüm ülkelerde mevcut olmayabilir, fiyatı ve çıkış tarihi platforma göre farklılık gösterebilir. Season Pass içeriği yalnızca oyun-içi mağazasından indirilebilir; ayrı olarak satın almayın, aksi halde ikinci kez ödeme yapmış olursunuz. Season Pass içeriği ayrı olarak da satılır.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir