Call of Duty: WW2’nin Çıkış Tarihi, Konusu, İlk Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Call of Duty: WW2 bilgileri için Activision’ın resmi açıklamasını bekleyemiyoruz.

Sızıntılar sağolsun, Call of Duty: WW 2 için resmi açıklamaları beklemeden akıp gidiyoruz. Pazarlama materyallerinin bazı meraklı arkadaşlar sayesinde nete sızdırılmasıyla birlikte birçok bilgi de bizimle beraber artık. Bu materyallerde senaryoya dair yazan bilgi oyunun taaaa en başa döndüğünü gösteriyor bize.

D-Day’de Nomrmandiya çıkartmasına katılın ve tarihin bu en efsanevi savaşında en bilindik cephelerde Avrupa boyunca savaşın. Klasik Call of Duty mekaniklerini, yoldaşlığın bağlarını ve dünyayı zorbalığın kollarına atan küresel bir güce karşı olan savaşın affetmeyen doğasını deneyimleyin.”

Senaryo modu “sıradan insanların bozulmaz kardeşliğinin hikayesini”  anlatacak.

Bunun haricinde bildiğimiz çoklu oyuncu özelliklerinin yanına, kendi hikayesine sahip olacak bir co-op modu da eklenecek.

Sızıntı doğruysa eğer, ki bu saate kadar hiç şaşmadı bu sızıntı haberleri, oyunun çıkış tarihi 3 Kasım 2017.

Birkaç güne kadar Sledgehammer tarafından canlı olarak gösterilecek oyunun yine sızan ekran görüntüleri için aşağıya bakınız efem.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir