Call of Duty Online Duyuruldu!

Activision’un en sevilen serisi Call of Duty, Free to Play arenasına geliyor!

Activision’un alt firmaları olan Infinity Ward, Treyarch gibi isimler tarafından her yıl biz oyuncularla buluşturulan ve her defasında satış listelerinin en üstüne yerleşerek başta Electronic Arts olmak üzere tüm rakip firmaları deliye döndüren efsane seri Call of Duty ücretsiz oyunlar piyasasına iniyor!..

Satış listelerini altüst eden Call of Duty için Çin’in en büyük “Free to Play” oyun firması Tencent ile anlaşan Activision, yaklaşık 2 yıldır bu proje üzerinde çalışıldığını ve Call of Duty Online adını alan yapımın giriş aşaması için Çin piyasasının en uygun yer olduğuna kanaat getirdiklerini bildirdi.

Evet, Activision’un efsane serisinin en yeni halkası olacak olan Call of Duty Online yalnızca Çinli oyuncular tarafından oynanabilecek…

Modern Warfare 2, Call of Duty 4 gibi serinin sevilen eski bölümlerinden haritaların bulunacağı Call of Duty Online’da MW serisinden bildiğimiz “Special Operations” tabanlı yeni bir hikaye kurgusu bulunacak.

Battlefield’ın Free to Play modeli olan “Battlefield Play For Free”den sonra piyasaya adım atan Crytek’in geliştirdiği Warface ve Activision’un efsanesi Call of Duty Online ile birlikte ücretsiz oyunlar kategorisinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!..

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir