Call of Duty: Infinite Warfare Kadrosu Tadından Yenmeyecek

Jon Snow yeni Call of Duty: Infinite Warfare’de kötü karakter rolünde! Kit Harington’ın oyunda sürpriz olarak bir de efsane yönetmen Guy Ritchie’de ekipte!

Sansasyonel Fantastik dizi ve ktiap serisi olan Game of Thrones’dan Jon Snow karakteriyle tanıdığımız Kit Harington ve efsane yönetmen Guy Ritchie, yeni Call of Duty yapımı olan Infinite Warfare kadrosunda boy gösterecekler. Kit Harington yeni yapımda Motion Capture teknolojisi kullanarak oyunun kötü karaterlerinden birisine hayat verirken iken Guy Ritchie, yönetmen koltuğunda olacak.

Infinity Ward anlatım yönetmeni Taylor Kurosaki, konu ile ilgili olarak “Kit muhteşem bir yetenek ve eksiksiz bir profesyonel. Hikayemiz karşıt güçlerin epik çatışması hakkında ve Kit kendini role çok iyi bir şekilde odakladı. Ve düşman olan Settlement Defense Front’un vücut bulmuş hali oldu. Kit’in tamamen farklı bir karakteri oynamasını hayranlarımızın görmesi için sabırsızlanıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Snatch ve Lock, Stock, and Two Smoking Barrels gibi filmlerin unutulmaz yönetmeni Guy Ritchie ise yapıma “ek destek sağlayacak”, ancak ara sahneleri yönetip yönetmeyeceği şu an için belirsiz. Call of Duty: Black Ops 2 “Suprise” reklamını yönetmişti.

Infinite Ward Stüdyo Direktörü olan Dave Stohl, Guy Ritchie konusu hakkında “Guy Ritchie bu markanın dostlarından birisi o yüzden Infinite Warfare’da Kit Harington’ın karakterini hayata geçirmekteki katkıları ve onunla tekrar çalışma fırsatı bulup tekrar aramızda görmek çok güzel. Rolü hayata geçirebilmek konusun bizim için çok büyük bir önem tutuyor. Kit’in sunduğu performans hakkında oldukça heyecanlıyız ve bunu herkesin görmesini iple çekiyoruz. Zengin karakter derinliği ile dolu inandırıcı bir hikaye ortaya koymak için kendimizi adadık ve bu muhteşem ekibimize ekleme yapabilmek için özel bir fırsattı.” açıklamalarında bulundu.

Infinity Ward, Kit Harington’ın Motion Capture stüdyolarındaki çalışmaları ile alakalı küçük bir video da yayınladı.

Call of Duty: Infinite Warfare, 4 Kasım’da PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir