Call Of Duty: Ghosts’da Co-Op Modu Olacak!

Activision ve Infinity Ward’ın en yeni Call of Duty’si olacak Ghosts’da co-op özelliğiyle ön plana çıkan bir mod da bulunacak.

Bir Call of Duty tutkununun Infinity Ward topluluk koordinatörü Candice Capen’e Twitter üzerinden yönelttiği “Modern Warfare 2’deki Spec Ops modu Ghosts ile geri dönecek mi?” sorusuna yanıt veren Capen, Ghosts içerisinde co-op özellikli bir mod bulunacağını ama henüz bunun duyurusunu yapmadıklarını, ayrıca duyurunun zamanı hakkında da bir bilgisi olmadığını söyledi.

Bakalım bahsi geçen mod Spec Ops mu olacak yoksa yepyeni bir oyun türüne “merhaba” mı diyeceğiz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir