Call of Duty: Black Ops 3 Zombi Modu İçin Video Geldi

Call of Duty: Black Ops serisinin yeni oyunu Black Ops 3’de bulunacak zombi modu için tanıtım videosu yayınlandı.

Kısa bir süre önce Black Ops 3’de zombi modu bulunacağını size aktarmıştık. Şimdi de Call of Duty’nin resmi YouTube kanalında bu modu tanıtmak için “ilginç” ve eğlenceli bir video yayınlandı. Video açıklama kısmında yazanlardan ise modun “Shadows of Evil” olarak adlandırıldığını ve 1940’larda geçip dört karakteri merkez aldığını öğreniyoruz. Ayrıca oyunun resmi sayfasında da bazı bilgiler paylaşıldı.

Oyunda dört karakter bulunacak ve bu karakterler Morg City isimli şehirde hayatta kalma mücadelesi verecekler. Yapımcı firma değişik bir adım atarak bu karakterler için oyunculuk deneyimi de bulunan ses aktörleri tercih etmiş. Gelin oyuncular ve karakterler hakkındaki bilgilere göz atalım:

Femme Fatal (Felakete Neden Olan Kadın): Hangover filmindeki ve Scrubs dizisindeki performanslarıyla tanınan Heather Graham’in canlandıracağı bu bayan karakter çekiciliğini ve acımasızlığını kullanmaktan hoşlanıyor.

The Magician (Sihirbaz): Jurassic Park filmlerindeki performansıyla seyircilerin beğenisini kazanan Jeff Goldblum’un canlandıracağı karakter övülmeyi çok seven bir kişiliğe sahip.

The Cop (Polis): Band of Brothers dizisiyle akıllarda kalan Neal McDonough’ın hayat verdiği karakter bir polis olmanın verdiği yetkileri kötüye kullanarak ahlak anlayışını yozlaştırmış biri.

The Boxer (Boksör): Hellboy serisinin baş kahramanı Ron Perlman tarafından canlandırılan Boksör, gücüne ve muştasına güvenen ürkütücü bir tip

Karakterlerin hepsi farklı kişilikleri kadar farkı becerileriyle de öne çıkacak. Örneğin Sihirbaz özel bir mutanta dönüşerek yapabileceklerini birkaç katına çıkarabilecek.

İyi bir haber daha verelim. Treyarch resmi Twitter hesabında 19 Ağustos 2015 tarihinde Black Ops 3 için PS4 Çoklu Oyuncu Betası başlatılacağı ve yakın zamanda daha çok bilgi verileceği duyuruldu.

Yayınlanan zombi tanıtım videosu hakkında birkaç eleştiri de var. Kimi hayranlar yeterince heyecan vermediğini söylerken kimileri de oyuna şöyle bir bakıldığında sanki BioShock’u fazla andırdığını belirtiyor. En iyisi biz önce videoyu izleyelim, ardından kararımızı veririz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir