Bungie Yeni Destiny İçeriklerini Canlı Yayında Açıklayacak

Iron Banner etkinliğinin ardından istatistikleri paylaşan Bungie, gelecekteki Destiny içerikleri hakkında canlı yayın yapacağını da açıkladı.

Destiny oynayan herkesin aklında bu haberi okumaya başladıktan sonra Rise of Iron var, biliyoruz. Ancak, gerçekten söylendiği gibi Destiny’nin bir sonraki genişleme paketi olacağı belirtilen Rise of Iron mı açıklanacak net bir görüş yok. Ancak, Destiny oyuncularının gelecekte dâhil olacağı yeni maceralar hakkında bilgi vermek için, bir canlı yayın yapılması da, açıkçası bizlerin Rise of Iron’ı düşünmesine sebebiyet verdi.

Bungie, Destiny’nin canlı yayınında açıklanacak yeni macera hakkında net bir bilgi vermemesi normal, çünkü etki yaratmak için böyle olması gerektiğini herkes bilir. Yine de bununla ilgili yapılan açıklama, yeni tehdit hakkında daha tüm detayları öğrenmek için canlı yayına davet şeklinde yapılıyor.

Bungie’nin Destiny’nin yeni içerikleri hakkındaki canlı yayını, 9 Haziran’da Türkiye saatiyle 20:00’de resmi Twitch kanalı üzerinden yapılacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir