Blacklist’in Wii U Versiyonu Resmiyet Kazandı!

Ubisoft’un bizleri Sam Fisher ile bir kez daha buluşturacağı Splinter Cell: Blacklist’in Wii U versiyonu resmiyet kazandı!

Bugüne dek PC, PS3 ve Xbox 360 için hazırlandığı bilinen ve dün Amazon’un Fransa sitesinde Wii U için de ön siparişe açıldığı görülen Splinter Cell: Blacklist’in diğer platformların yanında Wii U platformuna da hazırlanmakta olduğu bugün itibariyle Ubisoft tarafından onaylandı.

Her zaman olduğu gibi Wii U’nun kendine has kontrolörüne özgü yeni özelliklerle donatılacak olan Blacklist’in 22 Ağustos’ta Avrupa oyuncularıyla buluşturulması planlanıyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir