Blacklist’in Spies vs. Mercs Moduna Ait İlk Video Yayımlandı!

Sam Fisher’ın son macerası Splinter Cell: Blacklist’te yer alacak Spies vs. Mercs moduna ait ilk video görücüye çıktı.

Splinter Cell: Blacklist’in çok oyunculu kısmında karşımıza çıkacak yeni oyun modu olan Spies vs. Mercs’de paralı asker sınıfını oluşturan Mercenarie ekibi bir mekanda saklanmakta olan gizli bilgiyi korumakla görevlendirilirlerken, kamuflaj başta olmak üzere türlü yetenek ve ekipmanlarla donatılmış olan Spie ekibi de söz konusu gizli bilgiyi çalmak için mücadele verecekler.

Stealth-action türünün hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen Splinter Cell: Blacklist, 23 Ağustos’ta PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için raflardaki yerini almış olacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir