Black Flag’da 11 Hisar Bulunacak!

Assassin’s Creed serisinin son halkası Black Flag’da savaşabileceğimiz 11 hisar bulunacak.

Eurogamer’a özel bir video röportaj veren Ubisoft Singapur’dan Arnaud Vaudor, korsanlık deneyimi yaşayacağımız ilk Assassin’s Creed olacak Black Flag içerisinde ele geçirebileceğimiz 11 hisar bulunacağını açıkladı.

Assassin’s Creed 3 içerisinde de zaman zaman karşımıza çıkan hisarların daha ciddi biçimde oyuna yedirildiğini belirten Vaudor, gemimizle kontrol bölgesine girdiğimiz hisarları topa tutarak karşı koyamaz hale getireceğimizi, daha sonrasındaysa bireysel olarak hisara çıkarak komutanını elimine etmeye çalışacağımızı söyledi. Elbette sonrasında saflarımıza katılacak olan hisarlar bizim için çalışmaya başlayacak ve düşman gemileriyle girdiğimiz çatışmalarda bize yardımcı olacak. Dahası kontrolümüze geçen hisarlar vasıtasıyla birtakım yan görevlerle de karşılaşabileceğiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir