Beyond: Two Souls’un Tribeca Çıkartmasını İzlediniz Mi?

Geçtiğimiz haftanın son günü yaptığımız bir haberde Quantic Dream’in son bombası Beyond: Two Souls’un Tribeca Film Festivaline adeta bir çıkartma yapma hazırlığında olduğunu duyurmuştuk. İzlediniz mi?

Dijital oyun kavramından çok “interaktif film” kavramıyla özdeşleşen Quantic Dream projelerinin sonuncusu olan Beyond: Two Souls bu hafta sonu düzenlenen Tribeca Film Festivali’nin onur konuğuydu. Psişik güçleri olan bir kızın başından geçenleri konu edinen yapımın baş rolünü üstlenen Jolie karakterine hayat veren Ellen Page’in de aralarında bulunduğu bir grup ekip çalışanının soru-cevap paneliyle renk kattığı etkinlik kapsamında merakla beklediğimiz yapıma ait bir trailer ve 35 dakikalık özel bir sunum gerçekleştirildi. Bizler de henüz bu muazzam sunumu izleme fırsatı elde edememiş oyun severler için özel bir haberle her iki videoyu da paylaşalım istedik.

Oldukça uzun görünen bu sunum sizleri “oyunun yarısını göstermişler” gibi düşüncelere sevk etmesin, lakin yaratım yönetmeni David Cage’in son açıklamalarına bakılacak olursa Beyond: Two Souls 10 saatlik bir oynanış vaat ediyor! Beyond: Two Souls 8 Ekim tarihinden itibaren raflardaki yerini almaya başlayacak.

Öncelikle aperatif olarak sizleri trailer’a alalım;

Hemen ardından da Tribeca Film Festivali özel sunumuna;

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir