Bayram Sevincinde 4. Gün: Indie + Hawken Patlaması

Bayram Sevinci’nde üç günü geride bıraktık ama heyecan devam ediyor. Yeni bir gün ve yeni hediyeler haberin devamında sizleri bekliyor.

Bu sefer hızlı ve zeki olan kazanacak. Elimizde bulunan birçok indie oyun key’ini ve Meteor Entertainment sponsorluğunda Hawken kapalı beta testine katılmanıza imkan sağlayacak 100 tane key’i sizlerle paylaşıyoruz.

Indie oyunlar için yapmanız gerekenler:

  • Indie yani bağımsız oyunların hepsi Steam tabanlıdır. Yani Steam profilinizin olması şart. Oyunları Steam’e eklemelisiniz, eğer oyunlar sizden önce biri tarafından kapılmışs ise ya ‘bu key kullanılmış’ ya da ‘geçersiz kod’ (bazen) hatası alabilirsiniz. Hızlıca diğer key’leri deneyin.

Hawken için yapmanız gerekenler:

  • http://www.playhawken.com/#enlist/ profilinizi oluşturun. Siteye giriş yaptığınızda ‘redeem kod’ yazısının olduğu yerden Hawken kodunuzla beta girişinizi aktif edin.

Peki kodlar nerede?

Tüm kodlar bir sonraki sayfada.

Not: 2. ve 3. sayfa bağımsız oyun key’leri iken 4. ve 5. sayfadaki key’ler Hawken’e ait. Biz hediye dağıtmaktan bitap düştük. Size iyi oyunlar, eğer bir sıkıntı yaşarsanız bize şu adresten ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bir Gamer Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bir Gamer
Ziyaretçi
Bir Gamer

Oyun Fest’e bir teşekkürü borç biliyoruz, oyun fest ailesine çok teşekkür ediyoruz bu tür faaliyetleri için.Bende 2 indie kaptım.. Teşekkürler oyun fest iyiki varsınız !