Battlefield V İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı – Battle Royale Modu Göründü!

Battlefield V için yayınlanan Gamescom 2018 fragmanında oyunun Battle Royale modundan ilk görüntüler karşımıza çıktı.

21-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Gamescom 2018’e artık sayılı günler kaldı. Fuara katılacak oyun firmaları da gösterecekleri yapımlar için çeşitli içerikler yayınlamaya başladılar. Seriyi tekrardan İkinci Dünya Savaşı ile birleştirecek olan Battlefield V için de “Devastation of Rotterdam – (Rotterdam’ın Yıkımı)” adıyla yeni bir fragman yayınlandı.

Fragmanın başlarında Müttefikler tarafından Ardenler Taarruzu sırasında büyük bir yıkımı yaşayan Rotterdam şehrini görüyoruz. Tamamı oyun içinden kaydedilmiş ara sahne ve oynanış anları sayesinde aksiyonu yüksek kesitler karşımıza çıkıyor. Rotterdam meydanlarında ilerleyen piyadeleri, toplarını ateşleyen tankları, it dalaşına giren uçakları ve çok daha fazlasını görüyoruz. Fragman boyunca aksiyona paralel olarak “House of the Rising Sun” isimli coşkulu bir parça da arka planda çalıyor.

Fragmanın en ilgi çekici kesitleri ise sona saklanmış. Battlefield V’in merakla beklenen Battle Royale modu ilk kez karşımıza çıkıyor. Yükselen alevler nedeniyle arkalarına bakmadan bulundukları alanın merkezine doğru ilerleyen askerleri görüyoruz. Yani Battle Royale’in önemli mekaniklerinden biri olan “Alan Daraltma” uygulamasının Battlefield V’te nasıl işleyeceğini anlıyoruz.

Battlefield V 19 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Gamescom 2018 sırasında oyun için yeni içerikler yayınlanacağı belirtiliyor. Gelişmeleri elimizden geldiğince size aktarmaya devam edeceğiz. Yayınlanan fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir