Battlefield 4’ten İki Karakter Meydana Çıktı!

Battlefield 4’ün resmi sitesi, 26 Mart (pasifik saatiyle) akşam 11’de görücüye çıkarılacak olan oyuna bir hazırlık olarak geçtiğimiz günlerde faaliyete geçmişti. EA ve DICE bu gün yeni sitede iki sanat çalışması yayınladı.

Beklenilen çalışmalar araçların, silahların, oyundaki sistemlerin bulunduğu çalışmalardı. Bunun yerine oyunun senaryosunda önemli bir rol oynayabilecek iki karakterin portresiyle karşı karşıya kaldık. Site sayesinde kadın karakterin Hanna olduğunu biliyoruz ama erkek askerin ismi henüz belirsiz.

bf4-karakter

Olması neredeyse kesindi ama biz yine de belirtelim, erkek askerin görünüşü BF4’te Amerikan güçlerinin de olacağını teyit eder nitelikte.

ps4-karakter-2

Hanna seçiminin neden yapıldığını bilmiyoruz ama, önceden yayınlamak için birkaç nedenden ötürü ilginç bir tercih olmuş. İlk olarak, bir savaşçı gibi giyinmemiş mesela. Savaşın içinde rol almayan bir karakterin oyun içinde nasıl davranacağını, neler yapabileceğini görmek çok ilginç olur. İkinci olarak, Hanna’nın resmi bize kadın karakterlerin oyunda hatta multiplayerda belli bir rol oynayabileceğini gösteriyor. Son olarak, eğer oyunun her kısmında karakterin yüzünde bu kadar detay bulacaksak, grafikler gerçekten harika olacak.

Daha önce DICE ve EA karada, havada ve denizde savaş konulu üç farklı kısa klip yayınlamıştı. Perşembe günkü trailer yayınından önce bir bakmak istersiniz belki:

Prepare 4 Battle: Sea

Prepare 4 Battle: Land

Prepare 4 Battle: Air

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Bersun Turna

Paradox grand strategy'lerini ver bana, başka ihsan istemem.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir