Battlefield 1’den Beta E-postası Almış Olabilirsiniz!

Battlefield 1’i meraklı gözlerle bekleyenler, heyecanınıza yenik düşmeyin.

Eğer EA Games’in Battlefield 1 için oluşturduğu “Insider” sistemine daha önce kayıt yaptırdıysanız, e-posta adresinize bir mail gelmiş olmalı. Heyecandan postanıza bakmayı unutmayın, Origin arayüzünde güncelleme olmayabilir. Electronic Arts, 31 Ağustos’ta başlayacak olan Battlefield 1 betası için Insider sistemi üyelerine 1 gün önceden yani bugün için key göndermeye başladı. 24 saat betaya erken başlayan oyuncular key’leri Türkiye saati ile sabah 09:00 gibi almaya başladı.

Bugün ya da yarın başlayacağınız beta, yaklaşık 8 GB, büyük bir harita olan Sina Çölü oynanabilir durumda. Bu haritada taraflar daha önce de sitemizde okuduğunuz gibi Osmanlı İmparatorluğu ve Britanya İmparatorluğu. Haritada zırhlı araçlar, çeşitli sıcak çatışma silahları, uçaklar herkese açık durumda. Fetih ve hücum modu olarak da iki mod mevcut.

Insider olmayanlar, 31 Ağustos’ta herkese açılacak olan beta üç platformdan da oynanabiliyor. PC Origin, Xbox Live ve PlayStaiton Store’dan betayı edinebilirsiniz.

Battlefield 1 PS4, Xbox One ve PC için 21 Ekim 2016’da raflarda yerini alacak.

Not: Haber görseli Türkiye’nin Battlefield oyunlarındaki en iyi “sniper” olarak tanınan Halit Altuntaş’ın paylaşımından alınmıştır.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Talha TurhalOğuzhan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Oğuzhan
Ziyaretçi
Oğuzhan

Evet saat 9:30 da mail gelmiş bakmamışım teşekkür ederim bilgilendirme için.

Talha Turhal
Yönetici

İyi oyunlar Oğuzhan :)