Battlefield 1: In the Name of the Tsar’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Battlefield 1’in yeni ve şimdiye kadarki en kapsamlı genişletme paketi In the Name of the Tsar’ın çıkış tarihi açıklandı.

Battlefield 1’in merakla beklenen yeni genişletme paketi In the Name of the Tsar’ın çıkış tarihi resmen açıklandı. Şimdiye kadarki en geniş içerikli paket olarak tanıtılan ve Gamescom’da “En İyi Eklenti/İndirilebilir İçerik” ödülünü alan paket 19 Eylül’den itibaren tüm oyuncular için satışa açılacak. Battlefield 1: Premium Pass sahipleri ise pakete 2 hafta önce, yani 5 Eylül’de kavuşacaklar.

Bu eklenti paketi sayesinde oyuna pek çok yeni içerik ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde erişime açılan Lupkow Geçidi’nin de aralarında bulunduğu altı farklı harita, yeni silahlar ve vasıtalar, İkmal Paketi modu ve savaşa dahil olan Rus Ordusu gibi içerikler mevcut.

In the Name of the Tsar bu bahsettiğimiz içeriklere ilaveten teknik bir eklentiyi de oyuna ekleyecek: HDR 10 desteği. HDR 10 (Yüksek Dinamik Aralık) bu eklentiyi destekleyen konsol ve PC’lerde çalışacak. Alan derinliği, kontrast eğrisi, renk paleti gibi çeşitli görüntü özelliklerine iyileştirme sağlayan eklenti Battlefield 1’in görselliğini daha üst seviyeye taşıyacak.

Merakla beklenen In the Name of the Tsar’ın tanıtım videosuna ve görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir