Battlefield 1 İçin Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

EA ve DICE, Battlefield 1 için yepyeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman, bir Alman İmparatorluğu askerinin tanka karşı kullandığı anti-tank bombasını konu ediniyor.

DICE’ın göz bebeği olacak Battlefield 1’deki tanklara ve tanka karşı kullanılabilecek etkili bir bombayı konu edinene yeni fragman, biz dâhil tüm oyuncuları çok heyecanlandırdı. EA ve DICE, bu fragmanları genel anlamda karşılaşılan düşmana karşı, hangi silahın daha etkili bir biçimde kullanılması gerektiğine göstermek için yayınlıyor. Ayrıca bir etki yaratmak için yayınladığını düşünmek yanlış olmaz. Yine de ilk tercih bizler için çok daha önemli yer ediniyor. Hatırlarsanız bir önceki fragman, İngiliz askerinin bir Alman İmparatorluğu piyadesinin üzerine Trench Club ile hücumu konu edinmişti. Şimdi ise bir Alman askerinin karşılaştığı bir tanka karşı kullandığı silahlara değiniliyor.

Ek olarak belirtmek istiyoruz, oyunun tam uzunluktaki fragmanı E3 2016’da EA basın toplantısında yayınlanacak. Bu fragmanı ve oyun hakkındaki daha fazla bilgiyi Oyun Fest’ten takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir