Batman: Arkham Knight Season Pass İçeriği Belli Oldu

Warner Bros, Batman: Arkham Knight’a PlayStation 4 ve Xbox One için Ağustos ayında gelecek olan Season Pass içeriğini açıkladı.

Batman: Arkham Knight hala PC platformundaki kötü şöhretiyle anılsa da oyuna gelecek olan Season Pass içeriği tepkileri biraz da olsa yok edecek gibi duruyor. Tamamen Rocksteady Studios tarafından hazırlanan paket PlayStation 4 ve Xbox One için Ağustos ayında gelecek. Oyunun PC versiyonu satıştan kaldırıldığı ve tekrar ne zaman çıkacağı belli olmadığı için PC sürümüne verilmiş bir tarih yok. İsterseniz hep beraber Season Pass içeriğine göz atalım:

1989 Batmobile with Batman Skin

1989 Movie Batmobile Pack: 1989’da Batman efsanesi için çekilen filme ithafen hazırlanan bu paket filmdeki Batman kostümünü, Batmobile’ı ve filmden alınan iki müziği içeriyor.

The Bat-family Skins Pack: Bu muhteşem paket Batman tarihinin altı unutulmaz kıyafetini içerecek: 1990’lardaki Catwoman, Robin’in One Year Later kostümü, Batman’in Arkham Origins’deki kıyafetiyle unutulmaz gri siyah Batman kıyafeti ve son olarak da Batman ve Nightwing ikilisinin 1970’lerdeki kıyafetleri.

Bat-Family Skin Pack

Ayrıca söylenen göre yeni hikaye görevleri içerecek bu pakette Gotham’ı istila etmiş çizgi roman dünyasının efsanevi kötü karakterleri bulunacak.

Bakalım bu Season Pass içeriği oyunun kötü şöhretini ne ölçüde düzeltecek. Ve de kötü performansla piyasaya sürülen bir diğer oyun olan Assassin’s Creed Unity için önceden Season Pass içeriğinde bulunan Dead Kings DLC’si hatalara karşılık bir özür göstergesi şeklinde ücretsiz olarak sunulmuştu. Böyle bir durum Arkham Knight için de geçerli olacak mı merakla bekliyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir