Bağımsız MMO Dual Universe E3 2016’da Gösterildi

No Man’s Sky’ı merakla bekleyen oyuncular; Novaquark yapımı, benzer tarza sahip Dual Universe ile eğlenceyi ikiye katlayabilecekler.

Küçük çaplı bağımsız oyun geliştiricilerine, kendilerini gösterme şansı veren PC Gaming Show sayesinde birçok değişik yapımla tanıştık. Bunlar arasında dikkat çeken oyunlardan birisi de; Novaquark isimli firmanın geliştirdiği Dual Universe. Yapımcıların deyimiyle ‘beklenmedik’ bir oynanış tarzına sahip olacak oyun birinci şahıs MMORPG türünde olacak.

Oyuncular; kendi yapılarını inşa etme, ticaret yapma, savaşma gibi imkanlara sahip olacaklar. Ayrıca kapsamlı bir ekonomi sistemi oyuncular tarafından kullanılabilecek. Devasa boyuttaki oyun dünyasında keşfedilebilecek pek çok şey olacak. Yapım sandbox sistemi benimsenerek hazırlandığı için; oyunda kesin bir son bulunmayacak.

Dual Universe; PC platformuna özel olarak çıkışını yapacak. Oyun için belli bir çıkış tarihi bulunmasa da, 2017 yılında kapalı alpha aşamasına geçmesi bekleniyor. Yayınlanan fragmanı, aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir