Assassin’s Creed Rebellion Duyuruldu

E3 2017’de gösterilen Assassin’s Creed Origins’in ardından Ubisoft mobil platformlar için Assassin’s Creed Rebellion’u duyurdu.

Assassin’s Creed hayranları ve oyuncular serinin yeni oyunu Origins’e odaklanmış durumdayken Ubisoft küçük bir sürpriz daha yaptı. YouTube üzerinden yayınlanan duyuru videosu beraberinde Assassin’s Creed Rebellion kendini gösterdi.

Mobil platformlara gelecek olan Rebellion bizleri 15. yüzyıl İspanyası’na, Engizisyon Mahkemeleri’nin vahşi uygulamalarla insanları katlettiği döneme götürecek. Bildiğiniz üzere 2016’nın son günlerinde vizyona giren Assassin’s Creed Filmi de bu dönemi konu alıyordu. Bu sebeple oyun dünyasına pek de yabancılık çekmeyeceğiz. RPG türünde bir oynanışa sahip olacak yapım Ezio Auditore, Shao Jun, Claudia Auditore ve Machiavelli gibi pek çok tanıdık karakteri de içerecek.

Oyunu iOS işletim sistemli cihazlarda çalıştırabilmeniz için en azından iOS 8’i yüklemiş olmanız gerekiyor. Android cihazlarda ise Android 4.1 sistem güncellemesini yapmanız ve optimize bir oynanış için en az 2GB RAM’e sahip olmanız gerekiyor.

Assassin’s Creed Rebellion için henüz resmi bir çıkış tarihi belirtilmedi. Ancak YouTube videosunun açıklama kısmında çok yakında tüm akıllı telefon ve tabletlere çıkış yapacağı belirtilmiş. Ayrıca yayınlanan duyuru videosunu aşağıdan izleyebilir, Assassin’s Creed Origins ve Rebellion hakkında daha fazla bilgi bulmak için Assassin’s Creed 1092 sitesini ziyaret edebilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir