Assassin’s Creed Origins’in PC Sürümüne Harika Bir Özellik Ekleniyor!

Animus Control Panel’e hazır mısınız?

Animus’un ne olduğunu Assassin’s Creed ile az buz haşır neşir olan herkes bilir. Serinin her bölümünde bizi gerçek dünya ile yıllar öncesinin suikastçileri arasında bağlayan bu cihaz, her oyunda karşımıza bir yeni sürümüyle çıkmaktaydı.

Ubisoft şimdi ise Animus’u sadece bir hikaye anlatma aracı olarak hayatına devam etmekten kurtaracak bir projeyle karşımıza çıkıyor.

Animus Control Panel adıyla ortaya çıkan bu proje, her bir oyuncuya, kullanımı oldukça kolay basit bir modding kiti sağlamakta. Oyunun içerisinde bulunan nerdeyse her türlü temel özelliği ayarlamanıza (örneğin koşma hızınız, evcilleştirebileceğiniz hayvan türleri ve sayısı, öldürme animasyonlarının süresi, oynamak istediğiniz karakter gibi) ve oyunda aslında bulunmasına rağmen final sürüme dahil edilmemiş “One hit Assassination” gibi özellikleri açmanıza yarayacak olan bu Panel, ACO oyuncuları için inanılmaz bir özgürlük imkanı sunmayı hedeflemekte.

Bu hususta, başlıktan da görebileceğiniz üzere tek bir sıkıntı mevcut, bu developer mod tadındaki eklenti sadece oyunun PC versiyonunda çalışmak üzere geliştirilmiş. Yani konsol oyuncuları oyunu şimdiye kadar nasıl oynadılarsa, o şekilde oynamaya devam edecekler.

Animus Control Panel çok yakın bir tarihte  ücretsiz olarak PC oyuncularının beğenisine sunulacak.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir