Assassin’s Creed III’ün Seoson Pass’cileri Buraya Bir Bakın

Bugün Ubisoft Assassin’s Creed III’ün ilk indirilebilir içerik paketini duyurdu. The Hidden Secrets, Season Pass sahipleri için artık PC ve Xbox 360’da kullanıma hazır. PS3 sahipleri için ise yarın satışa sunulacak.

İndirilebilir içerik paketi The Hidden Secrets Xbox 360 ve PC için 11 Aralık tarihinde genel satışa sunulacak. PS3 için ise 13 Aralık tarihinde Playstation Network’te genel satışa sunulacak. Nintendo Wii U’nun ilk indirilebilir içerik paketi ise ilerki tarihlerde yayınlanacak.

Assassin’s Creed III’e The Hidden Secrets DLC’si ile Bunlar Lost Mayan Ruins, Ghost of War ve Dangerous Secret olmak üzere 3 ekstra görev geliyor. Oyuncular Lost Mayan Ruins görevinden başlayarak denizlere açılacak ve her başarılı görev ile oyun içi silah ile ödüllendirilecek.

Season Pass bilmeyenler için Season Pass, The Hidden Secrets’da dahil olmak üzere oyunun toplam 5 eklenti paketine sahip olunuyor. Season Pass’i alarak tüm DLCleri tek tek almaktansa %25 daha ucuz bir fiyatla sahip olabiliyorsunuz.. Season Pass’i Xbox Live üzerinden 2400 Microsoft Points ile ya da Playstation Network üzerinden 71 liraya sahip olunabilecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mert Celil Özdemir

Gazetecilik bölümü öğrencisi haliyle haber yazmayı seven bir kişilik.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir