Assassin’s Creed Filminde Cennet Elması Arayışında Olacağız

Hayranların en çok merak ettiği konulardan biri için beklenen açıklama geldi.

Oyundan uyarlanan filmler söz konusu olunca hayranlar arasında kaçınılmaz bir şekilde film hakkında şüpheler oluyor. Aslında haksız da sayılmazlar çünkü oyunların filmlere uyarlandığı yapımlar arasında fazla bir şey başaran yok. Assassin’s Creed Filmi de Ubisoft’un ilk kez bir oyunu beyaz perdeye aktarışı olmayacak. Prince of Persia ile bu alandaki ilk girişimini yapan Ubisoft istediği sonuçları alamamıştı. Şimdi aynı durumun Assassin’s Creed’de olmaması için oyunlarda gördüğümüz her şey filmde bir araya getirilmeye çalışılıyor.

Assassin’s Creed hayranlarının film için en büyük beklentilerinden biri İlk Medeniyet ve Cennet Parçaları’na dair bir şeyler görebilmek. Anlaşılan film ekibi de bu beklentiyi boşa çıkarmamak için elinden geleni yapıyor. Seti ziyaret eden basın üyelerine açıklama yapan film prodüksiyon tasarımcısı Andy Nicholson; oyundan aktarılan ve hayranların en çok dikkatini çekecek şeylerden birinin Cennet Elması olduğunu belirtti.

Cennet Parçaları’nın serinin neredeyse temelini oluşturuyor olduğunu düşündüğümüzde bu kararın film için büyük önem taşıdığı su götürmez bir gerçek. Ayrıca oyunlarda ön planda olan Cennet Elması hiç şüphesiz filmde de Suikastçılar ve Tapınakçılar arasındaki savaşın kaderini belirleyecek. Tabi film hakkındaki en nihai kararımızı filmin Türkiye çıkış tarihi 6 Ocak 2017’den sonra vereceğiz.

Son olarak Assassin’s Creed serileriyle alakalı tüm bilgilere ve detaylara www.assassinscreed1092.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir