Arma 3 Apex DLC’si İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Arma 3’ün yapımcılığını üstlenen Bohemia Interactive, PC Gaming Show’a katıldı ve oyun için gelecek Apex DLC’sini tanıttı.

Steam’in sevilen çok oyunculu yapımı Arma 3 için, bir süredir yeni içerikler duyurulmuyordu. Haliyle oyuncular, PC Gaming Show’a katılacak yapımcı şirketten, oyun için bir şeyler bekliyordu. Oyuncuların bu beklentisini boşa çıkarmayan Bohemia Interactive, bir süre önce duyurdukları Apex isimli DLC’nin tanıtım videosunu gösterdi ve çıkış tarihini açıkladı.

Yeni gelecek bu DLC sayesinde oyuna yeni bir oynanabilir alan beraberinde, yeni silahlar, teçhizatlar ve araçlar eklenecek. 100 kilometrekarelik Tanoa takım adaları, oyun ölçeği doğrultusunda boyutlandırılarak haritaya eklendi. Haritaya boyunca, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte oynayabileceği pek çok co-op görevi oyunda bulunacak. Apex DLC’sini erkenden denemek isteyen oyuncular; Steam üzerinde Arma 3 oyununa sağ tıklayıp, özellikler bölümündeki beta seçeneklerinden Apex’i seçerek betayı deneme şansı bulabilirler.

Apex DLC’si, 11 Temmuz 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. DLC’yi Steam üzerinden %20 indirimle 71,20₺’ye satın alabilirsiniz. Eğer daha önceden Arma 3 oyununuzu almadıysanız, Apex Edition ismindeki sürümü 199₺’ye satın alarak hem ana oyuna, hem de DLC’ye sahip olabilirsiniz. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir