Ark: Survival Evolved’a Yeni Bir Mod

Oyunun yapımcıları hayatta kalmakla yetinemeyen oyuncuları kıyasıya bir rekabetle tanıştırıyor.

Son zamanların en popüler oyunlarından Ark: Survival Evolved yeni bir turnuva moduyla genişleyecek. Oyuncuların sadece hayatta kalmayıp birbirlerini öldürmek için de kapışmalarını isteyen oyun yapımcıları Açlık Oyunları benzeri bir sisteme sahip modu duyurdu. Survival of the Fittest adına sahip modda oyuncular dairesel bir şekilde oyun haritasında düzene girecekler ve etrafları değerli eşyalarla çevrili olacak. Kısa bir sürenin ardından da ölümüne bir mücadele başlayacak.

Ayrıca modda fırsatçı oyuncuların önüne geçmek için de bir tedbir bulunuyor. Tenha köşelere saklanıp diğerlerinin birbirlerini öldürmesini beklemeyi planlayan oyuncular maalesef böyle bir yol izleyemeyecekler. Zaman geçtikçe “Ölüm Halkası” ismi verilen bir sistem sayesinde oyun haritası küçülecek ve oyuncular merkezde toplanıp birbirleriyle savaşmaya itilecekler.

Survival of the Fittest modu 1 Ağustos’ta Türkiye saatiyle 20:00’da gerçekleşecek bir canlı yayınla tanıtılacak. Canlı yayında 35 takım 20,000 Dolar ödül ve çeşitli Logitech ile Gunnar Optiks ödülleri için kapışacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir