App Store Haftanın Ücretsiz Uygulaması: Pixel Cup Soccer 2016

Apple, Olimpiyat futbol finalleri haftasına özel Pixel Cup Soccer 2016’ı ücretsiz dağıtıyor.

Apple her hafta bir uygulamayı sınırlı bir süre ücretsiz yaparak paralı uygulamaları herkese ulaştırmayı amaçlıyor. Apple’ın bu haftaki ücretsiz uygulaması 2016 Rio Olimpiyatları futbol finallerinin oynanması şerefine App Store mağazasının en sevilen futbol oyunlarından biri olan Pixel Cup Soccer 2016 oldu. Pixel Cup Soccer 2016 oyunu ateri oynayanlar iyi hatırlarlar, oynanış olarak, müzikleri ile, grafiklerini ile soccer 3 oynunu anımsatıyor.

8 bit retro oyun grafikleri ile yapılmış futbol oyunu olan Pixel Cup Soccer 2016 son derece de eğlenceli bir oynanışa sahip. Aynı zaman da oynaması da bir hayli kolay. Hatta o kadar kolay ki oyun yapımcıları öyle kapsamlı tutorial koyma gereği bile duymamışlar. Ekran da sadece bir tane sanal joystick ve biri pas, biri şut için olmak üzere iki tane buton var başka da bir şey yok. Ne hızlı koşma tuşu var, ne artistlik hareket tuşu. Oyunda faul bile yok.

Oyunun sesleri ise bir hayli güzel. Şut çektikçe ya da topa kaydıkça çıkan soccer 3’ü baya baya andıran ses efectleri var. Oyunun müziği zaten sizi aterili yıllara götürmeye yetiyor.

Oyunda erkek veya bayan uluslarararası turnuvalarından birinde milli takımını seçerek katılabilirsin ya da challenge modu ile günün önemli maçlarından birini oynayabilirsin.

Böylesine güzel, eğlenceli bir oyun bedava iken kaçırmayın derim: Pixel Cup Soccer 2016 iOS linki

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir