Angry Birds Star Wars 2 İle Devam Ediyor!

Dünya çapında büyük bir çılgınlığa dönüşerek gelişen Angry Birds, son olarak el attığı Star Wars evreninde ikinci macerasına hazırlanıyor!

Star Wars efsanesinin sinemaya sonradan uyarlanan ilk üç bölümünde yaşananlara odaklanacak oyunda istediğimiz tarafı seçebilecek ve Jedi’ler ile Sith’ler arasındaki mücadelede yerimizi alabileceğiz. Ayrıca Hasbro’nun desteğini alan Rovio yeni oyunla birlikte mini figürleri oyuna aktarmaya yarayan “genişletilmiş gerçeklik” teknolojisini de Angry Birds’e uyarlıyor. Bu sayede satın alacağımız figür setlerinde bulunan karakterleri oyuna aktararak kullanılabilir hale getirmek mümkün olacak.

Angry Birds çılgınlarının merakla beklediğini düşündüğümüz Angry Birds: Star Wars 2 19 Eylül’de iOS platformunda oyuncularla buluşacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir