Amazon France’tan PS4 Bundle Ve Witcher 3 Şoku!

Amazon birçok sansasyonel haberlerin ve sızıntıların olduğu forum sitelerini de geçti…

Amazon France’dan 2 yeni sızıntı (?) yaşandı. E3’ü “ayağınıza getirdim” diyen Amazon bugün hem PS4+PSVita Bundle’ı için ön sipariş almaya başladı hem de Witcher 3’ün çıkış tarihini listeledi. PS4 Bundle’ı için her hangi bir açıklamada bulunmayan Sony, açıklamayı E3’de yapacak gibi görünüyor. Witcher 3’e gelecek olursak, verilen çıkış tarihi 27 Şubat (Avrupa) olarak gözüküyor. CD Projekt RED’in bugüne kadar yaptığı açıklamalara bakarsak, onlarda oyunun 2015’in 2. ayında çıkacağını söylüyorlardı, yani bu tarihin doğru olması muhtemel gibi.

Resim gayet gerçekçi görünüyor açıkçası
Resim gayet gerçekçi görünüyor açıkçası

 

Açıkçası PS4+PSVita Bundle’ı türkiyeye gelecek mi bilmiyorum ama gelse bile fiyatı ne olur diye düşünmek beni korkutmuyorda değil. Witcher 3’e bakacak olursak, zaten CD Projekt RED oyunun 2015 Şubat’da çıkacağını söylemişti, yani bu haber doğru değilse bilinki daha erken bir tarihte çıkacak oyun ki buna kimsenin itirazı olmaz sanıyorum. Tüm haberlerin doğruluğu ve daha fazlası için E3’de bizle yani Oyun Fest’de olun.

The Witcher 3 Wild Hunt

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Ömer Kemal Kutsal

Herşeyi öğrenmeye çalışan, her konuda fikir sahibi olmaya çalışan bir yazarımızdır kendileri. "Kendinden bahsetsene oğlum" dendiğindede öyle ot gibi kalır ortalıkda.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir