Aliens: Colonial Marines’in Wii U Versiyonu İptal Mi Edildi!

Daha ilk günden oyuncuların eleştirilerine maruz kalan ve ikinci gününü de yapım şirketinin katakullileri hakkında dedikodularla geçiren Aliens: Colonial Marines’in Wii U versiyonu iptal mi edildi?

Sega ve Gearbox Software’in büyük umutlarla beklenen, ancak daha ilk günden gerçek yüzü ortaya çıkan projeleri Aliens: Colonial Marines’in üzerindeki kara bulutlar kalkamıyor. Daha dün yapımcı firma Gearbox’un ufak tefek makyajlarla TimeGate’in elinden aldığı iddia edilen Aliens’ın şimdi de Wii U versiyonunun iptali söz konusu.

Kotaku yazarlarından Jason Schreier’in Twitter aracılığıyla başlattığı dedikoduya göre aylar öncesinde Aliens: Colonial Marines’in iptal edildiğine dair söylentiler kulaklara çalınmış, ancak yapımcı ve yayımcı firmalar henüz daha durumu reddediyorlarmış.

Söylentinin ayyuka çıkmasıyla Sega İngiltere’ye ulaşan Eurogamer yetkilileri yapımın gidişatı hakkında bilgi almak istediklerini bildirdiklerinde, söylentilerin asılsız olduğu, sadece çıkış tarihinin henüz duyurulmadığı yönünde kısa bir açıklamayla karşılanmışlar.

Bakalım Aliens: Colonial Marines cephesinde daha neler yaşanacak…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir