AION Yedinci Yılını Kutluyor!

Bizlere uçmayı öğreten efsane MMO Aion, 7 yaşında

Aion’un kapalı betasını dün gibi hatırlıyorum. İnanılmaz bir heyecan var içimde. Bir şekilde oyun basınından pek çok editörün de oyunu ilk defa tecrübe edeceği, ilk aşama kapalı betaya adımımı atacağım. İlk dakikalarda yoğunluktan kaynaklanan bir yığılma, bağlantı sorunları ve ardından BUM! Atreia topraklarındayım. İnanılmaz görseller, o zamana kadar başka MMO’larda görmediğimiz bir takım özellikler ve kanatlarınızı aldığınız o an. Gördüklerinin şokuyla çat diye geçilen bir önsipariş.

Bu hatıraların üzerinden takribi yedi buçuk sene geçti; o arada Aion bedava oldu, el değiştirdi, unutuldu, benzeri ve daha iyisi onlarca Kore MMO’su piyasaya çıktı. Ancak Aion’un hala yaşadığı gerçeği değişmedi. Gameforge’un (zalim) ellerine geçen oyun, bu günlerde yedinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanıyor.

Dünya Boss’ları, bonus iksirler gibi onlarca ekstra ve ücretsiz içeriği oyunculara sunacak olan etkinlik 23 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında cereyan edecek. Neredeyse her gün farklı bir hediye kazanabileceğiniz etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye şurdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir