Aesis’ten Solo Test Sürprizi

Çıktığı günden beri hit oyun çocukluğumuzun eğlencesi solo test, şimdi Aesis’in yorum farkıyla tablet ve akıllı telefonlara geldi.

Aesis’in yeni oyunları hakkındaki açıklaması:

Aesis Oyun ve Animasyon Stüdyosu olarak 2013 yılı sonlarına doğru çıkarmış olduğumuz Beevolution oyununun ardından bu yılın başlarında 2. oyun projemiz olan Solo Test’e başladık. Beevolution’da edindiğimiz deneyimler ile şekillendirdiğimiz oyun yaklaşık olarak 1-1.5 aylık bir yapım süreci geçirdi.

Oyunumuz görsellik olarak steampunk konseptine sahip olup yine oyuna özgü sefonik bir soundtrack içermekte. Soundtrack tamamen bu oyun için özel olarak hazırlandı. Steampunk konseptine en çok uyan enstrumanlar ile senfonik bir beste oluşturuldu. Bununla birlikte görsellerde steampunk konseptine bağlı kalınarak özel tasarımlar oluşturuldu.

Tabi Solo Test’i bizlere çok sevdiren oyun sonu puanlandırma sistemini (Bilgin, kurnaz, gerizekalı vs) günümüze uyarladık, bu konuda oyuncularımızı çok eğlendireceğimize eminiz.

Oyunun ses ve görsel kısmı dışında farklı dizilimler ile farklı bölümler oluşturularak geleneksel Solo Test’in aksine bir ilerleme dinamiği oluşturuldu. Yani oyuncu sürekli olarak aynı tahtada, aynı dizilimde pinler ile mücadele etmeyip, başarısına göre yeni tahtalar açarak farklı dizilimlerde de bulmacaya devam edebilecek. Bununla birlikte oyunumuz Facebook entegrasyonu içermektedir. Oyuncular oyuna girip Facebook’a bağlandıktan sonra oyun içerisinde yaptıkları puanlarla arkadaşlarıyla yarışabilir ve meydan okuyabilirler. Puanlama sisteminde zaman ve kalan pin sayısı hesaba katılmakta olup başarı en az pin’i en kısa zamanda bırakmaya bağlı olmakta.

Oyun bununla birlikte 9 farklı dil seçeneği ile çıkmakta.

Oyunumuzu güncellemeye devam ederek sadece farklı bölümler değil, oldukça özgün ve farklı dinamiklerde eklenmeye devam edecektir. Oyuncularımız her daim yeni ve güzel süprizlerle oyuna devam edeceklerin garantisini verebiliriz.

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aesis.games.PegSolitaire

App Store:  https://itunes.apple.com/app/peg-solitaire./id830794078

Windows Phone: http://www.windowsphone.com/s?appid=101c6619-6ee3-4234-bba4-22500886f431

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Samet Bogdan

MMO'cu hatta yeni akımla F2P'ci...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir